BURIAVIMO MOKYKLA

XPRO buriavimo mokyklos programos pritaikytos įvairaus lygio buriuotojams. Mūsų tikslas - išmokinti jus buriuoti šiuolaikiškomis burlentėmis nuo pirmųjų žingsnių iki gražių triukų, atliekamų pučiant stipriam vėjui.

Kursas pradinukams (dviejų dienų buriavimo stovykla, kuri vyksta kiekvieną savaitgalį)

Vieta ir laikas. Mokykla veikia nuo gegužės pradžios iki rugsėjo pabaigos. Mes bazuojamės labai gražioje vietoje prie Elektrėnų marių. Sezono bėgyje organizuojame keletą stovyklų pajūryje, prie Kuršių marių.
Savaitgalio mokykloje gali dalyvauti ne daugiau kaip šeši žmonės. Toks dalyvių skaičius leidžia kokybiškai atlikti apmokymus, skiriant pakankamai dėmesio kiekvienam naujokui. Jus mokina du instruktoriai, iš kurių kiekvienas  atsakingas už trijų mokinių progresą. Didžiausias dėmesys skiriamas praktikai ant vandens. Apmokymas vykdomas pakopomis, vis sunkinant užduotis. Atlikus vieną pratimą, pereinama prie sekančio sunkesnio ir taip toliau. Ne visda būna tinkamas oras ir vėjas. Mes visada įvertiname galimybę surengti mokyklą pagal esamas prognozes ir mokome tik tomis dienomis, kai vėjas yra tinkamas. T.y. jeigu  savaitgalį bus tik viena diena su tinkamu vėju, jums ir mokėti reikės tik už vieną dieną!!!

1. Dviejų dienų kursas pradinukams

Programa skirta žmonėms neturintiems jokios buriavimo patirties. Jūs susipažinsite su burlenčių sportu, gausite informaciją apie buriavimo inventorių: pagrindinius burlenčių ir burių tipus, savybes, paskirtį, veikimo principus bei jų sudedamasias dalis. Mes jums suteiksime visą informaciją, kaip saugiai buriuoti, kaip elgtis su inventorium tiek vandenyje tiek ant kranto. Vėjo stiprumas, kryptys, prognozės, teisingas buriavimo vietos ir laiko pasirinkimas ir dar daug visko jūs sužinosite per dvi dienas.
Praktiniai užsiėmimai. Pirmoji diena. Teisinga stovėsena ir burės pakėlimas, burlentės valdymo principai, plaukimo pradžia, krypties pasirinkimas ir vairavimas, apsisukimo pagrindai.
Antroji diena. Plaukimas įvairiais kursais, priešvėjinis ir pavėjinis posūkiai, kranto startas, buriavimas su trapecija.

Kaina: Dviejų dienų buriavimo kursai pradinukams kainuoja 100EUR.
Į kainą įskaičiuota: burlentės komplektas, apranga (hidrokostiumas), gelbėjimosi liemenė, apmokymas, partempimas į krantą, jeigu nesiseka grįžti pačiam :)

Jeigu jūs norite buriuoti, bet dar neturite savo inventoriaus, yra galimybė nuomuotis mūsų mokyklinę įrangą. Nuomos kaina vienai dienai 30EUR.

Vėjo ir orų prognozės artimiausioms dienoms www.windguru.cz arba  www.meteo.lt